CORONAVIRUS


DROGA PACJENTKO, DROGI PACJENCIE!!!

  1. ZOSTAŃ W DOMU – zgodnie z aktualnymi zaleceniami rządowymi.
  2. W każdej sprawie najpierw ZADZWOŃ 12 419 20 10, wiele problemów możemy rozwiązać telefonicznie – tak otrzymasz przede wszystkim poradę, ale też e-receptę, a w uzasadnionych przypadkach zwolnienie lekarskie. Unikaj osobistej wizyty w przychodni.    
  3. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - w ostatnich miesiącach nasz telefon jest wybitnie obciążony i raczej nie zmieni się to w ciągu najbliższym czasie.
  4. Możesz skorzystać z drogi mailowej wysyłając list na adres: cmszyce@gmail.com.
  5. E-receptę możesz zamówić telefonicznie, albo pod linkiem: https://www.cmszyce.pl/zamow-recepte
  6. MYJ RĘCE – zawsze z mydłem, co najmniej 20-30 sekund, dokładnie, po każdym kaszlnięciu, kichnięciu, po powrocie do domu, po kontakcie fizycznym z każdą osobą, nie tylko chorą. 
  7. ZADBAJ O SENIORA – ten nowy wirus jest szczególnie groźny dla osób starszych, zwłaszcza obciążonych innymi chorobami. Unikajmy więc kontaktu fizycznego ze starszym pokoleniem, pomóżmy tak im zorganizować życie, by mogli pozostać w domu.
  8. Przestrzeganie powyższych zasad jest tak ważne, gdyż zagrożenia związane z tym wirusem wynikają w dużym stopniu z jego łatwości zarażania i szybkości rozprzestrzeniania się. Wspólnym wysiłkiem możemy wiele zyskać, co pokazują przykłady co najmniej kilku krajów.

All content © 2017 Centrum Medyczne Szyce. All rights reserved.

Wykonanie responsywnej strony: https://eniteo.pl