Szczepienia p/COVID


INFORMACJE – stan na 01 lutego 2021.

  1. Szczepienia p/COVID-19 zaczęliśmy w dniu 25 stycznia 2021 roku.
  2. Szczepimy preparatem Comirnaty firmy Pfizer, dostarczanym przez Agencję Rezerw Materiałowych.
  3. Możemy zaszczepić pierwszą dawką 30 pacjentów tygodniowo.
  4. W pierwszej kolejności szczepimy pacjentów z tzw. grupy 80+ (urodzonych w 1941 roku i wcześniej), następnie 70+ (urodzonych w 1951 i wcześniej). Kolejne grupy będziemy szczepić zgodnie z informacjami podawanymi przez Ministra Zdrowia.
  5. Przed szczepieniem należy wypełnić kwestionariusz, który jest dostępny na miejscu w przychodni. Można zgłosić się z wypełnionym dokumentem, co przyśpieszy proces szczepienia. Jest on do pobrania np. pod adresem: https://szczepienia.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2020/12/kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem.pdf
  6. Pacjentów leżących, którzy wyrażają chęć szczepienia, zgłosiliśmy do Małopolskiego Oddziału NFZ. Kolejnych potrzebujących prosimy o bezpośredni kontakt z nami.
  7. Pacjenci, którzy potrzebują transport do punktu szczepień, proszeni są o bezpośredni kontakt z przychodnią – jest możliwość zorganizowania takiej pomocy dzięki współpracy z Urzędem Gminy Wielka Wieś.
  8. Zainteresowanych szczegółami Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 zachęcamy do korzystania ze strony: https://www.gov.pl/web/szczepimysie.

All content © 2017 Centrum Medyczne Szyce. All rights reserved.

Wykonanie responsywnej strony: https://eniteo.pl